אודות

תרשיש נדל"ן ברוקר חולון בת ים הינו משרד  המוביל בתחום מכירה והשכרת נכסים בערים בת ים וחולון ראשל"צ והסביבה, המשרד הוקם בשנת 2014 מתוך מטרה ברורה – להפוך לחברת הנדל"ן המובילה בתחום ולספק לקהל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר המבוסס על פרמטרים כגון איכות טכנולוגיה מתקדמת מקצועיות ויושרה.

תרשיש נדלן ברוקר נחשב למשרד המוביל בתחום הנדל"ן הכוללת את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ההופכים את החלום של רבים למציאות. 

המשרד מתקדם טכנולוגית בכל פלטפורמה בתחום הנדל"ן, רן תרשיש, מייסד ומנכ"ל החברה, מביא עימו לתחום הנדל"ן ניסיון מוכח בשוק הנדל"ן בישראל ובארה"ב, בתחום המכירה של נכסים למגורים יד שניה, וכן שיווק פרויקטים חדשים, הכולל בין היתר סגירת עסקאות מוצלחות בהיקף רחב ומגוון.

בעלים

מנהלת משרד

יועץ נדל"ן

יועץ נדל"ן

סוד ההצלחה שלנו

אנו מאמינים כי סוד ההצלחה שלנו טמון בעבודה יסודית תוך הכרת השטח היטב והקפדה על איכות. אנו מבינים כי הליך של רכישת נכסים אינו הליך פשוט הטומן בחובו לא מעט לבטים חששות ואולי גם פחדים וכמובן כרוך בהשקעה כלכלית לא מבוטלת אשר יש להביא בחשבון.
מתוך ההבנה כי מדובר על הליך מורכב ומשמעותי- הצוות שלנו כולל את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר נבחרו בקפידה על מנת ללוות את קהל הלקוחות במסגרת המסע שלהם לעבר רכישת נכס.

קשובים לצרכים שלכם

אנו שואפים לייצר עבור הלקוחות שלנו ערך מוסף הבא לידי ביטוי בלמידה מקצועית ויסודית של התחום- צוות הסוכנים של המשרד מורכב מאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה אשר מלווים את הלקוחות לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי שלנו לוקח חלק פעיל בכל הטיפול בנכסים של הלקוחות על מנת להיות קשוב לצרכים שלהם תוך הפעלת מערכת השיקולים המתאימה ביותר בבחירת הנכס המתאים והכל במטרה אחת- להציע לקהל הלקוחות את ההצעה הטובה ביותר. כל הפעילות נעשית מתוך מטרה אחת- לספק תמיכה רחבה עבור קהל הלקוחות במסגרת הליך הקנייה של הנכס.

חברת ברוקר חולון בת ים - קודם כל שירות

התמקצעות במגמות שיווק נדלן

חברת ברוקר חולון בת ים ממשיכה להתפתח בתחום הנדלן והדבר בא לידי ביטוי בשליטה מוכחת במגמות שיווק נדלן השונות הכוללות בין היתר: התאמה בין הנכס לקהל היעד, פרסום נכסים במגוון פלטפורמות דיגיטליות כמו פייסבוק, אינסטגרם, קידום אורגני בגוגל ועוד.
מרגע בו הצוות מתחיל את חווית השירות הכוללת רכישה של נכס במשרד, תוך 48 שעות מרגע חתימה על ההסכם, הלקוחות מקבלים את כל העדכונים השוטפים לטלפון הנייד על מנת להישאר מעודכנים לאורך כל שעות היממה בדרך לרכישת הנכס המתאים ביותר והכל תוך זמן קצר!
ההחלטה להיות מעודכנים ותמיד עם היד על הדופק עבור קהל הלקוחות כוללת ליווי אישי ומענה על כל שאלה בנוגע לרכישה של נכס. הליווי האישי והמקצועי של צוות ברוקר חולון בת ים יבטיח כי חווית רכישת הנכס תהיה מקצועית.

מחויבים לאמינות

חברת ברוקר חולון- בת ים מחויבת לשמירה על אמינות עבור קהל הלקוחות תוך הצגת סטנדרטים גבוהים הבאים לידי ביטוי בשירות מקצועי, שמירה על פרטיות של קהל לקוחותינו וכיבוד החוק.
שילוב של מקצועיות , יושרה ואמינות הפכו את המשרד שלנו למוביל בתחום הכולל קהל לקוחות אשר בוחר בנו ומוביל אותנו לצמיחה והגדלת הפעילות באזור חולון – בת ים.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן